Wielka turystyczna transakcja

13 lipca 2011r. | Drukuj

Znana słupska spółka Przymorze, do której należą hotele Staromiejski i Zamkowy w Słupsku, została sprzedana. Legendarne hotele, a także  kemping w Rowach kupił lokalny inwestor.

fot. obiektyturystyczne.pl: Hotel Zamkowy w Słupsku

Negocjacje trwały krótko, bo też oferta sprzedaży była bardzo kusząca. Według nieoficjalnych informacji naszego portalu cena była niska i wyniosła 5,5 mln złotych. Nabywcą jest znany przedsiębiorca, który ma już hotele i pensjonaty w gminie Ustka. Kupując spółkę Przymorze stał się właścicielem bardzo znanych hoteli, które swą historią sięgają czasów przedwojennych – Staromiejskiego i Zamkowego. Ten ostatni jest częścią zabytkowego kompleksu wokół Zamku Książąt Pomorskich. Z kolei Hotel Staromiejski usytuowany jest w centrum słupskiej starówki. Wisienką na torcie jest kemping w Rowach, który cieszy się dużą popularnością wśród turystów z całej Polski.  Znawcy rynku nieruchomości twierdzą , że jest to turystyczna transakcja roku na wybrzeżu środkowym.


Opublikowano w: SłupskWiadomości
Tagi: , , , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Czytaj także

Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz