Inwestuj na Kaszubach – promocja w Sopocie

12 lipca 2011r. | Drukuj

W ramach międzynarodowego Festiwalu Kultur Świata w Sopocie, odbyła się promocja projektu „Inwestuj na Kaszubach” trzech miast partnerskich: Kartuz, Bytowa i Kościerzyny.

fot. UM Kartuzy

Wydarzenie miało miejsce 10 lipca w Sopocie na molo i scenie MCK-a zlokalizowanej na plaży. Burmistrzowe trzech miast: Mirosława Lehman, Ryszard Sylka i Zdzisław Czucha, wraz z Wojewodą Pomorskim Romanem Zaborowskim promowali portal www.inwestujnakaszubach.com, który ma służyć jako platforma do wymiany i pozyskiwania informacji dla inwestorów, wykonawców i właścicieli terenów pod inwestycje.

Na terenie molo znajdowały się stoiska promocyjne, gdzie można było uzyskać niezbędne informacje o portalu i całym projekcie. Rozdawano także materiały promujące uczestniczące miasta.

fot. UM Kartuzy

Podczas happeningu na dwóch scenach festiwalu wśród artystów z całego świata, występowali reprezentanci partnerów projektu. Wśród wykonawców znalazł się Zespół Pieśni i Tańca Kaszuby z Kartuz, Kacper i Lenka z Niezabyszewa, Zespół Pieśni i Tańca Kościerzyna, Orkiestra Dęta z Łapalic i Bytowa oraz Big Band Freddens z Kościerzyny. Gwiazdą wieczoru była Weronika Korthals.


Opublikowano w: PublicystykaWiadomości
Tagi: , , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Czytaj także

Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz