Groźny wypadek na Kaszubach – 6 osób rannych

11 lipca 2011r. | Drukuj

Sześć osób zostało rannych w wypadku w Łodzierzy w powiecie bytowskim. Samochód osobowy zderzył się z busem ,  którym jechała rodzina z dziećmi.  

Groźny wypadek wydarzył się w poniedziałek  na drodze krajowej nr 206 w Łodzierzy koło Miastka. Samochód audi 80 wpadł w poślizg i uderzył w bok volkswagena caravelle, którym podróżowało małżeństwo z dwójką dzieci. Kierowca audi, 29 -letni mieszkaniec Miastka, w ciężkim stanie został przetransportowany śmigłowcem do szpitala w Gdańsku.

W szpitalu w Słupsku przebywa ranna matka z dwójką dzieci. 3-miesięczny chłopczyk ma złamany obojczyk, a 1,5-roczna dziewczynka ogólne potłuczenia.  Pozostałe dwie osoby to dziadkowie dzieci, którzy przebywają w szpitalu w Koszalinie. Droga nr 206 była przez kilka godzin  zablokowana, toteż  policja  organizowała  objazdy.

fot. gk


Opublikowano w: BytówWiadomości
Tagi: , , , , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Czytaj także

Komentarze do artykułu: 2 (dodaj własny »):
  1. Krzych pisze:

    A od kiedy Łodzierz to Kaszuby ?

  2. postr pisze:

    …powiat bytowski to ciągle Kaszuby – nic się chyba nie zmieniło? :-)

Dodaj komentarz