Scena Letnia w Gdyni Orłowie

06 lipca 2011r. | Drukuj

Rusza Scena Letnia w Gdyni Orłowie. Plażowa scena Teatru Miejskiego im. W. Gombrowicza, która  wpisała się już w harmonogram trójmiejskich wydarzeń artystycznych, w tym roku organizowana jest po raz XVI.

W nadmorskiej atmosferze przez lipiec i sierpień na plaży w Orłowie wystawiane będą spektakle. Teatr im. Witolda Gombrowicza  przygotował z okazji 85 urodzin miasta Gdyni przedstawienie „Słodkie lata 20., 30.” w reżyserii Jana Szurmieja. Nawiązuje ono do powstania miasta i budowy portu. Kolejny spektakl wystawiany tego lata to sztuka Erica Bogosiana „Seks, prochy i rock and roll”. Widzowie zobaczą także propozycje Sceny Studenckiej – „Hotel Palace”, jak i recitale piosenki francuskiej i żydowskiej.

fot. wrotapomorza.pl: Scena Letnia w Orłowie

Dla najmłodszych w każda niedzielę (wstęp wolny) o godz. 12:00 w ramach ogólnopolskiej kampanii  „Cała Polska czyta dzieciom” będzie można usłyszeć bajki i baśnie czytane przez znanych gdynian.


Tagi: , , , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz