SLD przegrał wybory

30 października 2010r. | Drukuj

Jerzy Zakrzewski, popierany przez SLD, zamierzał zdobyć Żukowo pod hasłem „Więcej Europy w Żukowie, więcej Żukowa w Europie „, a wybory chciał wygrać w I turze. Jednak nie potrafił prawidłowo złożyć listy kandydatów zgodnie z wymogami Komisji Wyborczej. Tym samym nie może  kandydować na burmistrza Żukowa.

Ten kandydat już nie startuje w Żukowie...

Mamy już pierwszą porażkę wyborczą: Miejska Komisja Wyborcza w Żukowie zakwestionowała formę list kandydatów na radnych złożoną przez komitet Jerzego Zakrzewskiego. Zdaniem komisji, zostały one przygotowane niezgodnie ze wzorem przewidzianym przepisami.  Sąd Okręgowy w Gdańsku utrzymał w mocy  uchwałę MKW. Tym samym  komitet Jerzego Zakrzewskiego nie może wystawić kandydata na burmistrza. Popierany przez SLD, były poseł tej partii, nie zostanie więc burmistrzem Żukowa, choć zapowiadał wygraną w I turze. –  Wiele słyszałem na temat złego zarządzania w gminie Żukowo i niewielkim zakresie wykorzystania środków unijnych – mówił jeszcze kilka tygodni temu Jerzy Zakrzewski, który jest aktywnym działaczem Ruchu Społecznego NIE-  lewicowej organizacji  związanej ze środowiskiem tygodnika „NIE” Jerzego Urbana.


Opublikowano w: KartuzyWiadomości
Tagi:

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz