Chciała skoczyć z wiaduktu

22 czerwca 2011r. | Drukuj

Próba samobójstwa w Lęborku. Policjanci z lęborskiej komendy ratowali kobietę, która chciała skoczyć z wiaduktu przy ul. Zwycięstwa. Dzięki szybkiej akcji udało się uratować kobiecie życie.

Wczoraj kilka minut po 16.00 policja w Lęborku otrzymała zgłoszenie, że na jednym z mostów nad ul. Zwycięstwa stoi za barierką kobieta, która prawdopodobnie chce rzucić się na jezdnię kilkanaście metrów pod nią. Na miejsce dyżurny policji skierował policjantów oraz służby ratunkowe.

fot. arch.

Na miejcu zdarzenia policjanci zobaczyli, że za barierką mostu stoi kobieta i prawdopodobnie chce skoczyć. Kobietę trzymało dwóch mężczyzn, którzy usiłowali ją od tego powstrzymać. Jeden z policjantów przeskoczył przez barierkę, przypiął się pasem do drugiego policjanta i chwycił kobietę po czym przerzucił ją za barierkę na chodnik. Kobietą zajęła się ekipa pogotowia, która zabrała ją do szpitala.


Opublikowano w: Lębork
Tagi: , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Czytaj także

Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz