Uroczyście otworzyli remizę

21 czerwca 2011r. | Drukuj

Uroczyste otwarcie, odsłonięcie pamiątkowej tablicy, medale i zawody sportowe – tak strażacy w Gostkowie świętowali oddanie do użytku nowej remizy. Spotkanie zgromadziło licznych gości, którzy towarzyszyli gospodarzom w tym szczególnym dniu.

fot. UM Bytów

W miniony weekend w Gostkowie miało miejsce uroczyste oddanie do użytku nowej remizy Ochotniczej Straży Pożarnej. W budynku mieści się także świetlica wiejska. Była to także okazja do upamiętnienia zmarłego w tym roku strażaka Edmunda Rudnika, który także przyczynił  się do powstania tego budynku. Strażacy przygotowali specjalną tablicę, która będzie upamiętniała zmarłego kolegę.

Przy tej okazji Wojewoda Pomorski Roman Zaborowski odznaczył miejscowych strażaków medalami za zasługi dla pożarnictwa. Honorowe odznaczenia otrzymało dziewięć osób.

 

fot. UM Bytów

Spotkanie zakończyło się zawodami sportowymi. Na boisku zgromadziły się całe rodziny. Do zawodów zgłosiło się 9 drużyn. W kategorii mężczyźni najlepsi okazali się strażacy z Pomyska Wielkiego, zaś wśród kobiet przodowały zawodniczki z Gostkowa.


Opublikowano w: Bytów
Tagi: , , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Czytaj także

Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz