Noc Świętojańska w Rumi i Redzie

21 czerwca 2011r. | Drukuj

W czwartek 23 czerwca, a dokładnie w Noc Świętojańską mieszkańcy Rumi i Redy będą mogli aktywnie spędzić czas na świeżym powietrzu.

Sobótka czyli Strażacki Festyn z Pompą organizowany przez Dom Kultury „Janowo” zapewni kilkanaście atrakcji, które gwarantują dobrą zabawę. W programie m.in.: kąpiel w pianie, prezentacja sprzętu strażackiego, pokaz ratownictwa wysokościowego oraz oryginalne pożarnicze konkursy. Gwiazdami Wieczoru będą: Kabaret „Koń Polski” oraz drużyna Maćka Miecznikowskiego „Obsesja”, znana z programu „Bitwa na głosy”. Impreza rozpocznie się o godz. 16:00 w Rumi Janowie w Parku przy Filtrowej.

fot. UM Rumia

Również Miejski Ośrodek Sportu, Kultury i Rekreacji w Redzie zaprasza mieszkańców w czwartek na ulicę Łąkową 59. Miłemu spędzaniu czasu będzie towarzyszyć dobra muzyka i jak zapewniają organizatorzy spore ognisko!


Opublikowano w: Kultura i edukacjaWejherowo
Tagi: , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Czytaj także

Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz