Proboszcz ma znowu kłopoty z prawem

21 czerwca 2011r. | Drukuj

Ksiądz z Bojana, wcześniej oskarżony o molestowanie i rozpijanie nieletniej, został zatrzymany przez policję za jazdę po alkoholu. Duchowny prawdopodobnie straci prawo jazdy.

Do zdarzenia doszło w niedzielę rano w powiecie wejherowskim. 48-letniego  księdza  Mirosława B., który kierował volkswagenem transporterem,  policja zatrzymała do rutynowej kontroli w miejscowości Czymanowo. Proboszcz z Bojana w wydychanym powietrzu miał 0,3 promila alkoholu, czyli jechał „na kacu”. Policja odebrała mu prawo jazdy. Sprawa trafi teraz do sądu, który może zatrzymać księdzu prawo jazdy do trzech lat i wymierzyć grzywnę w wysokości nawet 5 tys. zł. Warto przypomnieć, że proboszcz z Bojana ma już kłopoty z prawem. Proboszcz jest również oskarżony o molestowanie i rozpijanie nieletniej parafianki.

fot. gk


Opublikowano w: WejherowoWiadomości
Tagi: , , , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Czytaj także

Na razie jest tylko jeden komentarz (dodaj własny »):
  1. Marta pisze:

    a ciekawe czy wzieli pod uwage wino mszalne wypijane pod czas mszy, które tez zawiera troche alkoholu.. :)

Dodaj komentarz