Autokar Barcelony w Bytowie

19 czerwca 2011r. | Drukuj

Kto z nas nie chciałby podróżować luksusowym autokarem, którym jeszcze do niedawna jeździli na mecze piłkarze Barcelony? To szczęście spotkało piłkarzy trzecioligowej Bytovii Drutex z Bytowa. Prezes klubu doceniając zaangażowanie piłkarzy i wywalczenie awansu do drugiej ligi, postanowił sprawić swoim futbolistom niecodzienny prezent.

Piłkarze Barcelony korzystali z tego luksusowego autokaru marki Scania jeszcze w ubiegłym roku. To właśnie nim robili triumfalne przejazdy po mieście, gdy w 2009 roku zdobyli aż sześć najważniejszych trofeów.  – Choć jeszcze kilkanaście dni temu autokar był w Barcelonie, teraz mogą się nim cieszyć piłkarze III ligowej Bytovii Drutex Bytów. Niecodzienny prezent to nagroda za awans zespołu do II ligi – mówi  Leszek  Gierszewski, sponsor klubu.

fot. kurierbytowski.com.pl

Piłkarze Drutexu autokarem Barcelony pojechali na ostatni w tym sezonie mecz ligowy. Autokar zawodników Barcelony bardziej przypomina luksusową salonkę niż autobus. Skórzane fotele, oddzielna klimatyzacja dla każdego rzędu siedzeń, telewizja, bar i część wypoczynkowa. Choć komfortowy autokar ma wiele  miejsca do wypoczynku, każdemu z piłkarzy Bytovii marzyło się zajęcie fotela w którym siedział Lionel Messi. Na razie autokar, którym jeździli piłkarze Barcelony jest tylko wypożyczony, być może zostanie w Bytowie na zawsze. Sponsor klubu rozpoczął już negocjacje w sprawie kupna luksusowego autobusu.

fot. kurierbytowski.com.pl


Opublikowano w: MotoGK
Tagi: , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Czytaj także

Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz