Maraton Ekologiczny w Lęborku

17 czerwca 2011r. | Drukuj

Międzynarodowy Maraton Ekologiczny im. T. Hopfera to jedno z najważniejszych sportowych wydarzeń w Lęborku. Organizowany corocznie, przyciąga setki biegaczy z Polski i zagranicy. Dwudziesta edycja odbędzie się w najbliższą niedzielę.

Przeczytaj relację i zobacz zdjęcia z XX Maratonu Ekologicznego im. T. Hopfera w Lęborku >>

Jednocześnie z Maratonem Ekologicznym, 19 czerwca przeprowadzone zostaną XXV Mistrzostwa Polski Weteranów w Maratonie, VII Mistrzostwa Polski Dziennikarzy w Maratonie oraz Bieg VIP-ów. Uroczyste otwarcie zaplanowane zostało na godz. 8.45, a start zawodników na 9:00. Po biegu odbędzie się dekoracja zwycięzców, która potrwa od godz. 13.30 do 15.20. O 16 rozpocznie się piknik dla uczestników i kibiców, a także XII Turniej Siłaczy „Tytan”.

fot. UM Lębork

Zabezpieczenie trasy i regulacja ruchu kołowego zostaną zorganizowane we współdziałaniu z Oddziałem Ruchu Drogowego Policji Komendy Rejonowej w Lęborku, ZHP, OSP, Jednostkami Wojskowymi z Lęborka i Siemirowic. Ze względu na liczne utrudnienia, które mogą pojawić się podczas zawodów, mieszkańcy powiatu powinni uzbroić się w cierpliwość i wyrozumiałość.

Przeczytaj relację i zobacz zdjęcia z XX Maratonu Ekologicznego im. T. Hopfera w Lęborku >>


Tagi: , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Czytaj także

Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz