Ewa Minge podbiła Sopot

13 czerwca 2011r. | Drukuj

Najlepsi projektanci, unikatowe kolekcje i najpiękniejsze modelki – w Sopocie zakończył się cykl pokazów mody Fashion Days 2011. Największym wydarzeniem imprezy był pokaz mody Ewy Minge, który zgromadził tłumy gości z całej Europy.

 

fot. gk

W Sopocie,  tuż obok molo i hotelu Sheraton, odbyła się jedna z największych w kraju imprez pokazujących nowe trendy w modzie. Swoje kolekcje pokazało siedmioro projektantów, a stroje prezentowało czterdzieści najlepszych polskich modelek. Na finałowym pokazie Ewy Minge zgromadziły się tłumy  gości. Byli przedstawiciele branży, artyści i politycy. Ciekawostka jest fakt, że w pierwszym rzędzie wielbicieli mody usiedli stylista Tomasz Jacyków, muzyk Leszek Możdżer i Marta Kaczyńska, która słynie z dobrego stylu.

 

fot. gk

Kolekcja Ewy Minge (która obecnie promują swą markę z imieniem „Eva”) nosi tytuł  „Solidarity”. – Dedykuję ją wielkiemu ruchowi „Solidarności”, który odmienił świat, ale także dedykuję  ją współczesnym silnym i pewnym siebie kobietom – powiedziała po pokazie Ewa Minge. Projektantka prezentowała ostatnio swoje kolekcje obok najsłynniejszych domów mody, jak  Christian Dior i Giorgio Armani, m.in. w Cannes i Paryżu. Jej nowa kolekcja na lato i jesień 2011 ma barwy piasku i rdzy. Preferuje przylegające do ciała formy, zamknięte w błyszczącej skórze, matowym zamszu i tiulach.

 

fot. gk

Sopot Fashion Days 2011 trwały od piątku do niedzieli wieczorem. Była to jedna z największych w Polsce imprez pokazujący najnowsze trendy w modzie.

 

fot. gk


Tagi: , , , , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Czytaj także

Na razie jest tylko jeden komentarz (dodaj własny »):
  1. Agnieszka pisze:

    Uwielbiam styl Pani Ewy Minge . Bardzo mnie odpowiada ma wspaniały gust ,życzę jej samych sukcesów Agnieszka teraz z Wejherowa

Dodaj komentarz