Pechowi złomiarze – wpadli z szynami [WIDEO]

13 czerwca 2011r. | Drukuj

Przewozili ukradzione szyny kolejowe, jechali pijani, a gdy w skupie złomu spotkali policyjny patrol, próbowali uciekać. Policja z Cewic zatrzymała trzech pechowych złomiarzy.

Policjanci z Cewic w trakcie rutynowej kontroli skupu złomu na terenie gminy, zauważyli vw golfa, który wjechał na teren skupu i zaparkowali obok… radiowozu. Gdy kierowca i pasażerowie golfa zorientowali się, że są tam policjanci  zaczęli uciekać z samochodu. Powodem ucieczki ,jak się później okazało, był ładunek golfa. W samochodzie uciekinierzy przewozili pięć 2-metrowych szyn kolejowych, prawdopodobnie zdemontowanych i skradzionych z torowiska. Policjanci zatrzymali mężczyzn i przewieźli do policyjnego aresztu. Złodzieje w wieku 35, 33 i 28 lat byli pijani. Samochód z ładunkiem trafił na policyjny parking.

fot. KPP Lębork

Mężczyźni zostali już przesłuchani i prawdopodobnie usłyszą zarzuty kradzieży szyn oraz usiłowania ich sprzedaży, za co może im grozić do 5 lat pozbawienia wolności. Kierowca golfa usłyszy również zarzut kierowania pod wpływem alkoholu, za co grozi mu do 2 lat pozbawienia wolności.

 


Opublikowano w: LęborkWiadomości
Tagi: , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Czytaj także

Na razie jest tylko jeden komentarz (dodaj własny »):
  1. Malwina pisze:

    Policja Cewicka nie umie liczyć było 6 a nie 5 ha ha ha :-)

Dodaj komentarz