Lech Wałęsa w szpitalu

09 czerwca 2011r. | Drukuj

Były prezydent od kilku dni uskarżał się na silny ból brzucha. Gdy pojawiła się gorączka trafił do szpitala w Gdańsku, gdzie trwają badania laboratoryjne.

– Stan taty się poprawia, spadła mu gorączka, ale wciąż narzeka na ból brzucha – mówi w rozmowie z Wirtualną Polską Jarosław Wałęsa, syn prezydenta. Lech Wałęsa – jak relacjonuje syn – trafił do szpitala w środę, ale nie – jak wcześniej podawały media – z powodu kłopotów z sercem. Tym razem chodzi o problemy gastryczne.

fot. lechwalesa.blip.pl

Stan Lecha Wałęsy jest stabilny, jednak pozostanie on w szpitalu prawdopodobnie do końca tygodnia. Pierwsze wyniki wskazują na stan zapalny, ale nie udało się go jeszcze dokładnie zlokalizować. Powodem choroby mogą być częste podróże i stres. Wałęsa w ciągu ostatnich dwóch tygodni był w USA, Kuwejcie, Włoszech, na Łotwie i w Estonii. Najgorsze podejrzenie czyli zarażenie bakterią coli już zostało wykluczone.

Zdjęcia ze szpitala w towarzystwie lekarzy, były prezydent zamieścił wczoraj około godziny 21 na swoim mikroblogu blip.pl.


Tagi: , , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Czytaj także

Na razie jest tylko jeden komentarz (dodaj własny »):
  1. jacek pisze:

    Wszystkiego najlepszego i szybkiego powrotu do zdrowia

Dodaj komentarz