Doceniono pracowników lęborskiego szpitala

09 czerwca 2011r. | Drukuj

racownicy lęborskiego szpitala docenieni za akcję ratunkową po katastrofie kolejowej w Mostach. Wyróżnienia za podjęte działania otrzymali podczas inauguracji akcji „Zdrowe wakacje” na molo w Gdańsku Brzeźnie, z rąk minister zdrowia Ewy Kopacz.

26 pracowników szpitala w Lęborku otrzymało wyróżnienia za sprawne i skuteczne przeprowadzenie akcji ratunkowej po katastrofie kolejowej, do której doszło 28 kwietnia w miejscowości Mosty k./Lęborka. Wśród wyróżnionych znaleźli się lekarze, pielęgniarki i ratownicy medyczni, którzy tego dnia pomagali licznym, ciężko rannym osobom poszkodowanym w wyniku zderzenia się pociągu z samochodem ciężarowym.

fot. Szpital Lębork

Podczas spotkania inaugurującego akcję „Zdrowe wakacje” na molo w Gdańsku Brzeźnie, z rąk minister zdrowia Ewy Kopacz, pracownicy otrzymali dyplomy i wyróżnienia. Podczas uroczystości pojawili się także nagrodzeni ratownicy z Wejherowa i Słupska, którzy pomagali kolegom z Lęborka w sprawnym przeprowadzeniu akcji.


Opublikowano w: Lębork
Tagi: , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Czytaj także

Na razie jest tylko jeden komentarz (dodaj własny »):
  1. Agnieszka pisze:

    Bardzo się cieszę że Miasto Lębork jest coraz bardziej zauważane .Powoli wychodzi z na wyżyny, a zaściankowość przejdzie do lamusa Pozdrawiam i życzę dalej samych sukcesów Agnieszka teraz z Wejherowa

Dodaj komentarz