Odcięli sklepy bo rewitalizują

27 października 2010r. | Drukuj

Na ul. 10 Lutego w Pucku ekipy budowlane rozkopały chodnik wzdłuż kilku sklepów i lokali usługowych. Właściciele skarżą się, że przez to tracą  klientów. Miasto odpowiada, że konieczna jest cierpliwość, bo trwa rewitalizacja starówki.  
Budowlańcy rozkopali nie tylko pucki rynek, ale i sąsiadujące z nim ulice. Wykop na ul. 10 Lutego jest jednak głęboki i niedostatecznie zabezpieczony. Mieszkańcy i handlowcy skarżą się, że nie mogą dotrzeć do znajdujących się tu lokali. Właściciel kwiaciarni grozi nawet pozwem o odszkodowanie. 

- Zwróciliśmy się do robotników, by umożliwili naszym klientom  dotarcie do kwiaciarni – mówi Zenon Bradtke. – Ci, po interwencjach, postawili  pomost, ale jest on położony znacznie powyżej drzwi wejściowych i tracimy wszelkich klientów – dodaje podenerwowany przedsiębiorca.


Rozkopana ul. 10 Lutego w Pucku

– Zwróciliśmy się już do przedstawiciela wykonawcy, by zbudował podesty, po których można dojść do sklepu – mówi Zdzisław Jaroni, wiceburmistrz Pucka.

Niestety, pomosty zbudowano nie wszędzie lub niewłaściwie i niektóre lokale są całkowicie niedostępne. Miasto tłumaczy, że utrudnienia potrwają kilka dni.


Opublikowano w: Puck
Tagi:

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Czytaj także

Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz