Upalny weekend na Pomorzu. Pora na plażowanie

22 czerwca 2013r. | Drukuj

Termometry w naszym regionie będą wskazywać nawet 30 stopni Celsjusza. Czeka nas gorący weekend – niestety także z burzami i gradobiciem. Wreszcie jednak pora na plażowanie.

Słupki rtęci mogą przekroczyć nawet 30 stopni. Już w piątek w Gdyni temperatura przekroczyła 32 stopnie. W sobotę i niedzielę nieco chłodniej będzie jak zwykle nad morzem, gdzie upał nie będzie tak doskwierał. Plażowicze mogą liczyć na świetną pogodę, jednak kąpiel w Bałtyku trzeba jeszcze odłożyć. Woda jest raczej chłodna, ma około 16-17  stopni.

Fot. GK

Fot. GK

Możemy także spodziewać się silnych burz. Nad Polskę napłynie chłodny front, ale zostaniemy jednak pod wpływem zwrotnikowego powietrza, który zamiast przynieść ochłodzenie, przyniesie upały. Jaka jest pogoda w danej chwili nad morzem, możecie się przekonać oglądając np. obraz z kamery na plaży w Łebie.  Pora na plażowanie!


Tagi: , , , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Czytaj także

Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz