Nogi masz tylko dwie – zadbaj o nie

03 czerwca 2011r. | Drukuj

Przychodnia Dąbrowa-Dąbrówka przy ul. Sojowej 33c w Gdyni, zaprasza mieszkańców Trójmiasta i okolic do udziału w Dniu Otwartym pod hasłem „Nogi masz tylko dwie – zadbaj o nie”.

Akcja, która odbędzie się 11 czerwca (sobota) od godziny 11:00 do 14:00, organizowana jest przez lekarzy „Zespołu Chirurgii Jednego Dnia”, mieszczącego się w przychodni.

W tym dniu, możliwe będzie skorzystanie z nieodpłatnych badań przesiewowych – „diagnozowanie niewydolności żył kończyn dolnych” (żylaki), w zakres których wchodzić będą badania kliniczne przeprowadzane przez lekarzy chirurgów, a także w uzasadnionych przypadkach USG dopplerowskie żył kończyn dolnych przeprowadzane przez specjalistę radiologa.

fot. sxc.hu

– Nasza akcja ma na celu zwrócenie uwagi społeczności na problem żylaków, który niesie za sobą poważne konsekwencje zdrowotne i obniżenie komfortu życia – mówią organizatorzy.

Więcej szczegółów uzyskać można pod numerem telefonu 58 669 20 36.


Opublikowano w: TrójmiastoTwój styl z GK
Tagi: ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Czytaj także

Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz