Zagramy z Niemcami na PGE Arena?

27 maja 2011r. | Drukuj

Wrześniowe spotkanie Polska – Niemcy, zamiast w Warszawie, może się odbyć w Gdańsku – mówi wiceprezydent Andrzej Bojanowski. Na PGE Arenie nie zobaczymy meczu Polska – Francja, który odwołano z powodu opóźnień budowlanych.

fot. archiwum: Reprezentacja Niemiec

 

Polscy piłkarze mają zagrać z Niemcami 6 września na Stadionie Narodowym w Warszawie. Ma to być mecz otwarcia największego z budowanych na Euro 2012 stadionów w Polsce. Wykonawcy już teraz sygnalizują opóźnienia, być może nawet wielomiesięczne. zatem obiekt nie będzie gotowy  do 30 czerwca, jak planowano. W mediach pojawiły się m.in. informacje pękających  schodach i innych usterkach.    Niespodziewanien na sesji rady miasta w Gdańsku wiceprezydent powiedział, że  mecz Polska – Niemcy, zamiast w Warszawie, zostanie rozegrany w Gdańsku. -Wystąpimy do PZPN z propozycją rozegranie tego meczu w Gdańsku – powiedział Andrzej Bojanowski. Także w czwartek Grzegorz Lato powiedział, że jesienią PZPN planuje rozegranie na PGE Arenie meczu towarzyskiego z udziałem reprezentacji Polski. Jednak  dodał, że… nie będzie to mecz z Niemcami. Wszystko wskazuje na to, że władze Gdańska za wszelką cenę chcą szybko zmyć hańbę po nieudanej inauguracji działalności stadionu.


Tagi: , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Czytaj także

Na razie jest tylko jeden komentarz (dodaj własny »):
  1. zjwq pisze:

    no oby oby bo jak na meczu otwarcia zagra Tusk i Miecugow to będzie porażka po całości

Dodaj komentarz