Cheerleaderki rywalizowały w Gdyni

23 maja 2011r. | Drukuj

IX Festiwal Zespołów Cheerleaders przyciągnął do Gdyni formacje z całego Pomorza, a także z dalszych zakątków Polski. Rywalizujące w trzech kategoriach wiekowych dziewczyny prześcigały się pomysłami, gracją i wdziękiem.

fot.salsa.com.pl

W minioną sobotę w hali sportowej Gimnazjum nr 1 w Gdyni odbył się IX Gdyński Festiwal Zespołów Cheerleaders. W kilku kategoriach rywalizowało ze sobą ponad 130 dziewcząt, które w sumie tworzyły 15 zespołów. Tancerki z Gdyni, Gdańska, Warszawy, Olsztyna i Słupska oceniane były przez profesjonalne jury według zasad Polskiego Stowarzyszenia Cheerleaders. W dwóch najmłodszych kategoriach zdecydowanie dominowały tancerki z Gdyni, zaś w kategorii powyżej 18 lat zwyciężyły dziewczyny z Gdańska.

fot. assco.prokom.pl

Cheerleadering w Trójmieście i na całym Pomorzu staje się ostatnio coraz bardziej popularny. Dzieje się tak w dużej mierze za sprawą cheerleaderek Asseco Prokom, które notują coraz większe sukcesy także na arenie międzynarodowej.


Tagi: ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz