Jagoda Drzymalska nadal najpiękniejsza

21 maja 2011r. | Drukuj

82-59-88 – to wymiary najpiękniejszej Kaszubki i Pomorzanki, którą została Jagoda Drzymalska z Gdyni. Wybory Miss Polski Ziemi Pomorskiej odbyły się  w Jezierzycach koło Słupska.

O tytuł Miss Polski – Ziemi Pomorskiej i Miss Nastolatek ubiegały się 24 kandydatki. Droga do finałowego konkursu w Jezierzycach koło Słupska była bardzo długa. Najpiękniejsze dziewczęta z Pomorza musiały wygrać regionalne konkursy Miss Ziemi Słupskiej, Kociewskiej i Kaszub.  Aby zakwalifikować się do finałowej grupy, każda uczestniczka konkursu musiała pokonać kilkaset równie pięknych kandydatek. Równie długie i bardzo trudne były także przygotowania do samej gali finałowej. Dziewczęta musiały nauczyć się kilkunastu układów choreograficznych i wykazać dużym poczuciem rytmu.

 

fot. Miss Polonia

Podczas konkursu najpiękniejsze Pomorzanki musiały zaprezentować się między innymi strojach wieczorowych, sportowych, sukniach ślubnych i strojach kąpielowych. – Zapewniam, że jury konkursu brało pod uwagę nie tylko wygląd kandydatek – mówi Marek Nowotny, przewodniczący jury.

 

fot. Miss Polonia

Tytuł Miss Polski Ziemi Pomorskiej  zdobyła Jagoda Drzymalska z Gdyni, która w tym roku już po raz trzeci osiągnęła taki sukces. Wcześniej zdobywała tytuły Miss Ziemi kaszubskiej i Miss Nastolatek. – Ten rok jest dla mnie naprawdę udany i być może jest to początek wymarzonej kariery – mówi  Jagoda Drzymalska, dziewiętnastoletnia Miss Polski Ziemi Pomorskiej 2011. Tytuł Miss Polski Nastolatek Ziemi Pomorskiej zdobyła Paulina Padykuła z Turza. Do finałowego konkursu Miss Polski zakwalifikowało się aż osiem najpiękniejszych Pomorzanek.


Opublikowano w: SłupskTrójmiastoWiadomości
Tagi: , , , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Czytaj także

Komentarze do artykułu: 2 (dodaj własny »):
  1. anna pisze:

    ona jest piękna!

  2. pioterp pisze:

    Przepiekna dziewczyna o wspanialej seksi figurze ahhhhhhh

Dodaj komentarz