„Trzy fale” mają logo

19 maja 2011r. | Drukuj

Wiemy już jak będzie wyglądało logo Parku Wodnego w Słupsku. Urząd Miejski rozstrzygnął właśnie ogłoszony z końcem marca konkurs. Zwycięski projekt nawiązuje do nadmorskiego charakteru miasta.

fot. UM Słupsk

Urząd Miejski w Słupsku rozstrzygnął konkurs na projekt graficzny loga powstającego Parku Wodnego, który ogłoszony został przez Prezydenta Miasta w dniu 31. marca br. Zwycięzcą konkursu został Bartłomiej Ćwikliński z Mikołowa. Zaproponowany przez niego projekt bezpośrednio nawiązuje do nazwy własnej „Trzy fale”. Cyfra 3, umieszczona w projekcie zbudowana jest z trzech fal i kojarzy się z wirem wodnym lub zjeżdżalnią. Kolorystyka znaku graficznego  nawiązując do piaszczystej plaży, błękitnego nieba oraz Bałtyku ukazuje nadmorski charakter miasta Słupska.

W projektowaniu cenię przypadek. Przypadkiem powstają interesujące pomysły, które z czasem przeradzają się w interesujące projekty. Największe pomysły – z przekory – rodzą się na najmniejszych formatach powiedział Bartłomiej Ćwikliński.

Zwycięskie logo i najciekawsze projekty oglądać można w holu Hali Gryfia w Słupsku.


Opublikowano w: Słupsk
Tagi: , , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Czytaj także

Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz