Podejrzany o pobicie ginekologa aresztowany

16 maja 2011r. | Drukuj

Na trzy miesiące trafił do aresztu 36-letni mężczyzna podejrzany o brutalne pobicie zastępcy ordynatora oddziału ginekologicznego szpitala w Słupsku.  Taki środek zapobiegawczy zastosował słupski Sąd Rejonowy, który się do wniosku prokuratora.

fot. Policja

Słupska prokuratura ustaliła, że lekarz Rafał I. został zaatakowany w chwili, gdy wysiadał z samochodu przed blokiem, w którym mieszkał. Zamaskowany napastnik uderzył go w głowę wielokrotnie drewnianą pałką i pozostawiając nieprzytomnego mężczyznę zbiegł z miejsca zdarzenia. Zastępca ordynatora ginekologii  jest hospitalizowany na oddziale intensywnej opieki medycznej szpitala w Słupsku. – Na podstawie obszernego materiału dowodowego prokurator przedstawił zatrzymanemu Tomaszowi P. zarzuty – powiedział Robert Czerwiński, rzecznik słupskiej policji. – Jednym z nich jest ciężkie uszkodzenie ciała, a drugim zniszczenie mienia. Obrażenia, jakich doznał 40-letni lekarz, zagrażały jego życiu. Za ten czyn grozi podejrzanemu od roku do 10 lat pozbawienia wolności – dodał policjant.

Zatrzymany jest mieszkańcem gminy Kobylnica. W trakcie działań policji i prokuratury nie przyznał się do winy. Jego żona była pacjentką pobitego ginekologa.


Opublikowano w: Słupsk
Tagi: , , , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Czytaj także

Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz