Udana majówka w Wilkowie

15 maja 2011r. | Drukuj

Zgodnie z zapowiedziami atrakcji nie zabrakło. Podczas IX Majówki w Wilkowie każdy znalazł coś dla siebie. Niemniej tegoroczne spotkanie w tej niewielkiej miejscowości bez wątpienia zdominowała najdłuższa hulajnoga, która wpisana zostanie do kategorii rekordów niecodziennych.

fot. gk

Dzisiejsza niedziela w Wilkowie (gmina Nowa Wieś Lęborska) pełna była atrakcji. Gospodarze zadbali, aby każdy z gości znalazł coś dla siebie. Liczne występy, turnieje, pokazy, a także konkurencje, w których można było zdobyć ciekawe nagrody – to w bardzo dużym skrócie przebieg dzisiejszej imprezy. Miłośnicy motocykli, wśród licznych pojazdów przybyłych na motocyklową paradę, czuli się jak ryby w wodzie. Dla amatorów sportu zorganizowano pokaz STRONG MAN. Była muzyka i tańce w wykonaniu dzieci, ale także seniorów. Można było także pograć w kaszubską Baśkę podczas III Otwartego Powiatowego Turnieju o Puchar Senatora RP Kazimierza Kleiny.

fot. gk

Bezapelacyjną atrakcją dnia było pobicie rekordu w stworzeniu najdłuższej hulajnogi. Nietypowy pojazd o długości ponad 20 m stał się wdzięcznym obiektem zainteresowania wilkowskich gości i ulubionym obiektem pamiątkowych fotografii.

fot. gk

Mimo, że dzisiejszy dzień był nieco chłodniejszy niż ostatni tydzień, frekwencja w Wilkowie zdecydowanie dopisała. Humory uczestników także były wyśmienite. Wszystkim gościom nasuwało się tylko jedno pytanie: Jest już deska, cegła, hulajnoga. Ciekawe, co mieszkańcy Wilkowa wymyślą za rok?

fot. gk


Opublikowano w: LęborkWiadomości
Tagi: , , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Czytaj także

Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz