Bojkotują mecz otwarcia

15 maja 2011r. | Drukuj

Kibice z Trójmiasta nawołują do bojkotu meczu Polska – Francja na otwarcie stadionu PGE Arena. Zostanie on rozegrany w czwartek 9 czerwca o godz. 21. Powodem protestu są bardzo wysokie ceny biletów – nawet 240 zł.

fot. pgearena.pl

Będzie drogo – bilety na mecz Polska – Francja  mają kosztować 80, 160 i 240 zł. Decyzję o cenie biletów podjął w czwartek PZPN. Gdański UM próbował interweniować w tej sprawie, ale negocjacje nic nie dały. Prezes Grzegorz Lato powiedział prasie, że PZPN  kończy z tanimi biletami, bo ma dość kłopotów z kibicami.

Gdy wejściówki będą droższe, na mecze będą rzekomo przychodzić kulturalniejsi kibice – np. całe rodziny – twierdzi Lato. Wiadomo klient w krawacie jest mniej awanturujący się – śmieją się kibice. Ale nie wszystkim jest do śmiechu. Wzrosną także ceny biletów spotkań ligowych –  na mecz Lechii Gdańsk kosztują od 20 do 50 zł. Wzburzeni kibice zapowiadają teraz, że zbojkotują organizowane przez PZPN otwarcie PGE Areny Gdańsk. Nawołują też do bojkotu na portalach i w gazetach. Powstała także strona bojkotujących  na Facebooku.


Tagi: , , , , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Czytaj także

Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz