Plantacja marihuany w piwnicy

03 maja 2011r. | Drukuj

Policjanci  zlikwidowali plantację marihuany w jednym z domów w Pucku . Znaleźli 650 gramów suszu, 54 doniczki z rośliną oraz sprzęt wykorzystywany do uprawy. Do aresztu trafił 42-letni mężczyzna.

Policjanci z Gdańska i Pucka znaleźli i zabezpieczyli plantację marihuany w piwnicy domu jednorodzinnego w Pucku. W  kilku  pomieszczeniach domu zabezpieczono prawie 650 gramów ususzonej marihuany co odpowiada ponad 3,2 tys. jednorazowych porcji tego narkotyku.

fot. Policja

W specjalnie przygotowanych boksach funkcjonariusze znaleźli 54 doniczki z krzewami konopi indyjskich oraz sprzęt do uprawy marihuany, w tym lampy, wentylatory, pełną elektrykę, urządzenia elektroniczne, a także odczynniki chemiczne. W lodówce w mieszkaniu znajdowało się 26 sztuk ciastek oraz ponad 180 gram paluszków zawierających marihuanę, które jak ustalili kryminalni zatrzymany sam wytwarzał.

fot. KWP Gdańsk

Właścicielem plantacji i wyposażenia był 42-latek z Pucka, który usłyszał zarzuty wytwarzania marihuany i częstowania nią innych osób, także w celu osiągnięcia korzyści majątkowej. Prokuratura na wniosek Policji wystąpiła o jego tymczasowe aresztowanie. Za ten proceder grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.


Opublikowano w: PuckWiadomości
Tagi: , , , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Czytaj także

Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz