Tory w Mostach naprawione

02 maja 2011r. | Drukuj

Przywrócono ruch na trasie Lębork-Wejherowo, który został wstrzymany po czwartkowym wypadku w miejscowości Mosty koło Lęborka. Wczoraj w nocy zakończono prace remontowe. Podróżni nie muszą korzystać już z zastępczej komunikacji autobusowej.

Wczoraj w nocy zakończono prace na uszkodzonym odcinku torów w miejscowości Mosty koło Lęborka. Torowisko uszkodzone zostało po czwartkowym wypadku, w którym tir wjechał pod pociąg Tanich Linii Kolejowych z Katowic do Gdyni. Pociągiem podróżowało 60 osób. Śmiertelnymi ofiarami wypadku są 76-leni mieszkaniec Koszalina i 50-letni mężczyzna ze Szczecinka. Rannych zostało 27 osób, większość z nich lekko.

fot. gk

W wyniku katastrofy znacznym uszkodzeniom uległo torowisko, które naprawiano od czwartku do niedzieli. W tym czasie pasażerowie korzystali z zastępczej komunikacji autobusowej. Prace zakończone zostały w niedzielę wieczorem i od tego czasu ruch pociągów na tym odcinku został przywrócony.


Opublikowano w: LęborkWiadomości
Tagi: , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Czytaj także

Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz