Wielka majówka w Dolinie Charlotty

29 kwietnia 2011r. | Drukuj

Bonnie Tyler, Samantha Fox i Suzi Quatro wystąpią w weekend w Dolinie Charlotty koło Słupska, gdzie  rozpoczyna się majówka, jakiej na Pomorzu Środkowym jeszcze nie było. Organizatorzy spodziewają się przez trzy dni kilkudziesięciu tysięcy gości.

fot. Dolina Charlotty

– Odbieramy gwiazdy już w piątek na lotniskach w Gdańsku i Szczecinie – mówi Mirosław Wawrowski, manager Doliny Charlotty. – Ich ekipy i zespoły dołączą w sobotę, więc panie cały dzień będą się relaksowały w naszym hotelu.  Samantha Fox zapowiedziała, że spędzi cały dzień w SPA, a zameldowana zostanie w Apartamencie Królewskim, w którym obok łóżka stoi wanna – dodaje. Samantha Fox i Suzi Quatro wystąpią w sobotę, a Bonnie Tyler i Maggie  Reilly w niedzielę. Każdego dnia gwiazd słuchać będzie ponad sześć i pół tysiąca fanów. W czwartek i piątek w Dolinie Charlotte ekipy pospiesznie budowały wielka scenę koncertową. Jednocześnie powstawało całe zaplecze gastronomiczne  z grillami nalewakami piwa.  Na terenie stanie także  200 stoisk rękodzielników i artystów. Będą występy grup grających muzykę średniowieczną, pokazy ginących zawodów i nauka gry na bębnach.
W sobotę rano przyjedzie do Charlotty transport z diamentami. Wystawa najdroższych kamieni szlachetnych będzie towarzyszyła castingowi do wyborów Miss Polonia Pomorza 2011, który przez dwa dni będzie trwał w namiocie przy gościńcu. Dla miłośników przyrody otwarta zostanie nowa zagroda żubrów.

PROGRAM KONCERTÓW w AMFITEATRZE

SOBOTA,  30 KWIETNIA 2011
11:30 – 12:30 TIME TO EXPRESS http://www.timetoexpress.com/pl/
13:00 – 14:00 – STREFA 50 http://www.strefa50.com.pl
14:30 – 15:30 – HAMAK BAND http://www.hamakband.com
19:00 – SAMANTHA FOX, SUZI QUATRO
NIEDZIELA,  01 MAJA 2011
11:00 – 12:00 – HORMON http://www.hormon.com.pl
12:30 – 13:30 – MARCO BOCCINO http://www.marcobocchino.com
13:30 – 14:30 – TUHAJ-BEJ http://www.tuhajbej.pl
14:30 – 15:30 THE TALENTS http://www.thetalents.pl
19:00 – MAGGIE REILLY, BONNIE TYLER


Tagi: , , , , , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Czytaj także

Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz