Kaszubski konkurs

29 kwietnia 2011r. | Drukuj

Zrzeszenie Kaszubsko-Pomorskie w Lęborku zaprasza dzieci i młodzież z powiatu do udziału w konkursie „KAŻDY KASZUB TO POLAK, ALE NIE KAŻDY POLAK JEST KASZUBEM”. To doskonała okazja do poszerzenia swojej kaszubskiej wiedzy i przekazania jej innym.

Zrzeszenie Kaszubsko-Pomorskie w Lęborku i Cewicach, wraz z Lęborskim Stowarzyszeniem św. Jakuba Apostoła i Stowarzyszeniem Rozwój Bukowiny zapraszają do udziału w konkursie „KAŻDY KASZUB TO POLAK, ALE NIE KAŻDY POLAK JEST KASZUBEM”.

 

fot. materiały organizatora

Celem konkursu ma być przekazanie informacji o Kaszubach innym uczestnikom konkursu poprzez przedstawienie przygotowanej przez uczniów prezentacji (dowolna forma wybrana przez dzieci i młodzież) oraz odpowiedzi na 5 łatwych pytań z podanego w wcześniej zakresu.

Do rywalizacji zachęcane są przedszkolaki, uczniowie szkół podstawowych i gimnazjów. W programie przewidziany jest konkurs plastyczny, konkurs wiedzy i konkurs recytatorski.

Zgłoszenia przyjmowane są do 10 maja.


Opublikowano w: Kultura i edukacjaLębork
Tagi: , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Czytaj także

Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz