Ruszą tramwaje wodne

26 kwietnia 2011r. | Drukuj

Już 30 kwietnia zaczną kursować tramwaje wodne z Gdańska, Gdyni i Sopotu na Hel. Niestety, za bilety zapłacimy więcej, niż przed rokiem.

 

fot. gk

W najbliższą sobotę zaczna kursować tramwaje wodne z Trójmiasta na półwysep. Z Gdańska – z  Nabrzeża Motławy przy Baszcie Łabędź, z Gdyni – z przystani przy Al. Jana Pawła II   oraz z molo w Sopocie.  Do końca maja na liniach na Hel tramwaje pływać będą we wszystkie weekendy, zaś później – do końca sierpnia – codziennie. Dodatkowo z Gdyni będą odpływać katamarany do Jastarni. Z kolei od 23 czerwca do 31 sierpnia uruchomione zostanie połączenie między Gdańskiem (także Nabrzeże Motławy przy Baszcie Łabędź) i Wyspą Sobieszewską. Za przejazdy wszystkimi tramwajami wodnymi zapłacimy jednak w tym roku nieco więcej niż w ubiegłym: średnio o 2 zł w wypadku biletów normalnych i o 1 zł w wypadku biletów ulgowych.


Tagi: , , , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Czytaj także

Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz