Napad na bank w Wielki Piątek [WIDEO]

22 kwietnia 2011r. | Drukuj

Pomorska policja poszukuje sprawcy napadu na bank  w Sopocie. Mężczyzna wszedł  w piątek rano do placówki przy Al. Niepodległości, zastraszył obsługę pistoletem i zrabował pieniądze. Jego twarz zarejestrował monitoring. Policja prosi o pomoc.

 

fot. KWP w Gdańsku

 Do napadu doszło w piątek około godziny 10.00 w banku przy Al. Niepodległości w Sopocie. Mężczyzna, którego dokładnie widać dzięki  kamerom monitoringu,  zastraszył obsługę przedmiotem przypominającym broń palną, a potem zrabował pieniądze. Kasjer w obawie o swoje życie wydał gotówkę, a sprawca natychmiast uciekł.

fot. KWP w Gdańsku

Każdy, kto ma jakiekolwiek  informacje o napastniku, proszony jest o kontakt z Komendą Miejską Policji w Sopocie pod numerem telefonu (58) 5216222 lub w całym kraju 997/112. Policja zapewnia pełną anonimowość. 

http://www.youtube.com/watch?v=dyVeDNcc5CI


Opublikowano w: Wiadomości
Tagi: , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Czytaj także

Komentarze do artykułu: 2 (dodaj własny »):
  1. malcolm pisze:

    Gdzie ten napad, skoro facet nie wszedł nawet do banku ;) ;) ;)

  2. Agnieszka pisze:

    To zdjęcie pokazane okiem kamery nie wskazuje że jest to napad na bank po prostu widać człowieka który dochodzi do drzwi banku jak każdy klient po prostu jest to nie przekonywujące ujęcie Pozdrawiam Agnieszka z Wejherowa takie jest moje odczucie – może się mylę

Dodaj komentarz