Dogadali się i będzie koncert

22 kwietnia 2011r. | Drukuj

Po wymianie zdań między anonimowymi internautami a Mariuszem Paluchem, na temat imprez organizowanych przez chojnickie Centrum Park, doszło do spotkania, które zaowocowało organizacją koncertu.

Podczas konferencji prasowej 15 kwietnia Mariusz Paluch (dyrektor Centrum Park) wraz z Szymonem Stachowiakiem, jednym z współwłaścicieli portalu www.rapchojnice.pl, przedstawili informacje odnośnie koncertu planowanego na 7 maja br.

 

fot. UM Chojnice

Gwiazdą wieczoru będzie warszawski zespół Hemp Gru istniejący od 2003 roku, mogący pochwalić się nagrodą EBBA przyznawaną przez Komisję Europejską m.in. za odniesienie sukcesu poza granicami swego kraju. Support zagrają Jasiek MBH z Warszawy, Bonez z Łodzi oraz Zaber z Chojnic. Samą imprezę poprowadzi Theodor, mający na swoim koncie ponad 80 bitew freestyl’owych.

Koncert odbędzie się w hali przy ul. Huberta Wagnera 1 w Chojnicach. Ceny biletów w przedsprzedaży wyniosą 25 zł, w dniu jego rozpoczęcia 30 zł, a nabyć je będzie można w kasie Parku Wodnego.


Opublikowano w: Chojnice
Tagi: ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Czytaj także

Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz