Najpiękniejsze Kaszubki

17 kwietnia 2011r. | Drukuj

Jagoda Drzymalska, osiemnastoletnia modelka z Gdyni,  została Miss Polski Ziemi Kaszubskiej 2011, a jej młodsza o rok koleżanka Magdalena Czaplicka z Rewy – Miss Nastolatek Ziemi Kaszubskiej 2011. W Pierwoszynie zakończył się konkurs Miss Polski Ziemi Kaszubskiej.

Tegoroczny finał wyborów Miss Kaszub w Pierwoszynie w gminie Kosakowo był naprawdę gorący. Na scenie zaprezentowały się kandydatki z całych Kaszub. O tytuł najpiękniejszej zmagało się 20 dziewczyn.  Urodziwe Kaszubki walczyły w dwóch kategoriach: Miss Polski Ziemi Kaszubskiej i Miss Nastolatek Ziemi Kaszubskiej. Tytuł najpiękniejszej Polki na Kaszubach otrzymała Jagoda Drzymalska z Gdyni. I wicemiss została Tatiana Czonstke z Wejherowa, a II Wicemiss – Nikoletta Kuzimska z Gdyni. Miss Ziemi Kaszubskiej Nastolatek 2011 została Magdalena Czaplicka z Rewy. Miss internetu wyłoniona została Tatiana Czonstke z Wejherowa. Tytuł Miss Publiczności otrzymała Amanda Makowska z Pierwoszyna, a Miss Foto została Karolina Reseman z Żukowa.

 

fot. misspolski.pl: Jagoda Drzymalska pochodzi z Gdyni


Tagi: , , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Komentarze do artykułu: 3 (dodaj własny »):
  1. Agnieszka pisze:

    Bardzo ładne dziewczyny najpiękniejsza Polka na Kaszubach Jagoda Drzymalska – teraz żeby znalazła się osoba która by odpowiednio tą dziewczyną pokierowała morz, pięknie reklamować całe Kaszuby ,może reklamować Kaszubskie wyroby,zwyczaje,obyczaje.Musi się nią zainteresować osoby pracujące w reklamie w marketingu która promuje nasz region Kaszubski w każdej dziedzinie Pozdrawiam Agnieszka teraz z Wejherowa

  2. tabacznica z srokowic pisze:

    Proponuję aby to piękne dziewczę wyposażyć w tabakierę i niech tym ślicznym noskiem wciaga tabakę .To będzie najlepszy marketing i promocja Kaszub.

  3. anna pisze:

    jest przepiekna i ma tyle tytulow…

Dodaj komentarzNajnowsze artykuły

Zmarł Henryk Soja, etnograf i wieloletni kierownik Muzeum Wsi Słowińskiej w Klukach
Mikołaje z Lęborka
II POMORSKI PRZEGLĄD KASZUBSKICH KOLĘD I PASTORAŁEK (on-line)
Pomorze w barwach Unii Europejskiej
Strajki szkolne na Kaszubach w latach 1906-1907.
Ponad 152 mln zł dla Pomorzan zagrożonych wykluczeniem społecznym
Bieg Charytatywny Północny Pomaga dla Hospicjum im. ks. Dutkiewicza
Ósma edycja rajdu pieszego Maczuga Stolema

Najnowsze komentarze