Ruszyła strona aquaparku

12 kwietnia 2011r. | Drukuj

Oficjalnie ruszyła strona internetowa słupskiego aquaparku, na której zamieszczono podstawowe informacje o obiekcie, aktualności oraz ciekawostki. Trwa także konkurs na logo Parku Wodnego „Trzy Fale”.

Wczoraj wystartowała strona internetowa Parku Wodnego w Słupsku. Pod adresem www.parkwodny.slupsk.pl znajdziemy podstawowe informacje o obiekcie, aktualności, ale także ciekawostki z budowy. Wchodząc na stronę parku możemy zapoznać się z planem obiektu i wizualizacjami. Część podstron dostępna jednak będzie dopiero po otwarciu aquaparku.

fot. parkwodny.slupsk.pl

Trwa także konkurs na logo nowego aquaparku w Słupsku. Propozycja można składać do 29 kwietnia. Założeniem konkursu jest stworzenie takiego znaku graficznego, który będzie nawiązywał do charakteru jednostki, a jednocześnie spełniał rolę promocyjną i informacyjną.


Opublikowano w: Słupsk
Tagi: ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Czytaj także

Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz