Czołowe zderzenie w Runowie

11 kwietnia 2011r. | Drukuj

Czołowe zderzenie dwóch samochodów w Runowie (gmina Potęgowo). W wyniku zdarzenia, do którego doszło wczoraj ok. godz. 20.00, poszkodowane zostały trzy osoby – kobieta i dwoje dzieci.

fot. remiza.com.pl

Do zderzenia opla vectry i peugeota boxera doszło wczoraj ok. godz. 20.00 w Runowie na drodze krajowej nr 6  Słupsk – Lębork. Pierwszy z pojazdów, którego kierowcą okazał się 21-letni mieszkaniec Główczyc, chcąc skręcić do baru, niespodziewanie zjechał na przeciwległy pas ruchu. Przyczyną wypadku najprawdopodobniej była nadmierna prędkość.

Najbardziej poszkodowani w wypadku okazali się pasażerowie peugeota – kobieta i dwoje dzieci w wieku 2 i 4 lata. Cała trójka z niewielkimi obrażeniami przewieziona została do szpitala w Słupsku, ale jeszcze wczoraj wyszli do domu. Kierującemu pojazdem mężczyźnie nic się nie stało.

fot. remiza.com.pl


Opublikowano w: LęborkSłupskWiadomości
Tagi: , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Czytaj także

Na razie jest tylko jeden komentarz (dodaj własny »):
  1. Zbigniew pisze:

    Proszę o kontakt osoby które zostały poszkodowane, mogą ubiegać się o odszkodowanie. Telefon 506 040 906. Pozdrawiam

Dodaj komentarz