O odpowiedzialności i cyberprzemocy [WIDEO]

08 kwietnia 2011r. | Drukuj

O odpowiedzialności i „cyberprzemocy” rozmawiali policjanci z Lęborka z uczniami Gimnazjum Nr 3. Pogadanka odbyła się w ramach cyklicznych spotkań w szkołach i rządowego programu „Razem Bezpieczniej”.

fot. KPP Lębork

W Gimnazjum Nr 3 w Lęborku odbyła się pogadanka, którą przeprowadziła policjantka do spraw prewencji kryminalnej lęborskiej komendy. Tematem spotkania była odpowiedzialność karna i tzw. cyberprzemoc. Omówiono różne aspekty przestępstw – od zaśmiecania, poprzez spożywania alkoholu po kradzieże, włamania i rozboje.

Pogadanka w Gimnazjum Nr 3 była jednym z cyklicznych spotkań organizowanych prze Komendę Powiatową Policji w Lęborku. Jednocześnie są one częścią rządowego programu „Razem Bezpieczniej”, który ma ograniczyć skalę zjawisk i zachowań , jakie budzą powszechny sprzeciw i poczucie zagrożenia.

[youtube_sc url=http://www.youtube.com/watch?v=U9Q9yANg_SM]

 


Opublikowano w: Lębork
Tagi: ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Czytaj także

Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz