Szlakiem Zwiniętych Torów

06 kwietnia 2011r. | Drukuj

Grupa eksploatatorów z Pomorskiego Forum Eksploracyjnego zaprasza na wędrówkę „Szlakiem Zwiniętych Torów”  na trasie z Bytowa do Lęborka.

Wędrówkę podzielono na trzy etapy. Pierwszy z nich  – z  Bytowa do Czarnej Dąbrówki – odbędzie się już w najbliższą sobotę 9 kwietnia. Kolejny – z Czarnej Dąbrówki do Cewic – wystartuje w niedzielę 10 kwietnia.  Trzeci etap z Cewic do Lęborka przewidziany jest w późniejszym terminie (jeszcze nie ustalonym).

 

fot. forum. eksploracja.pl

Mieszkańcy Lęborka i okolic zachęcani są do udziału w niedzielnym etapie wędrówki. Program tego dnia przedstawia się następująco:
9.30 Zbiórka przy świetlicy Nadleśnictwa Cewice
10.00 Samochodem docieramy do Czarnej Dąbrówki i rozpoczynamy wędrówkę w kierunku Cewic. Samochody jadą do pierwszego punktu (wiadukt w Kozinie cmentarz) pozostali wędrują pieszo.
Ok. 12.00 docieramy do drugiego punktu – miejscowość Oskowo
Ok. godz 14.00 docieramy do świetlicy w Nadleśnictwie Cewice. Będzie można zrobić sobie gorącą herbatę lub kawę.
Przewidziana jest prezentacja zdjęć i starych filmów, będzie możliwość zrzucenia zdjęć z aparatów na komputer i prezentacji za pomocą rzutnika multimedialnego. Po prezentacji i odpoczynku około godz. 15.00 -16.00 zakończenie wędrówki. Powrót do Lęborka samochodem/i lub komunikacją zbiorową (Bus/PKS).
Zainteresowanych wędrówką z Bytowa do Czarnej Dąbrówki wraz z grupą PFE proszeni są o kontakt osobisty tel 727 903 222 lub mail [email protected]

Opublikowano w: Kultura i edukacjaLębork
Tagi: , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Czytaj także

Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz