Kartuzy wspierają najzdolniejszych

06 kwietnia 2011r. | Drukuj

Gmina Kartuzy wspiera najzdolniejszych uczniów i studentów. Trzydziestu szczególnie uzdolnionych młodych ludzi otrzymało stypendium Burmistrza Kartuz, które ma im pomóc w rozwijaniu swoich zdolności i pasji.

fot. UG Kartuzy

Władze Kartuz przyznały stypendia finansowe trzydziestu najbardziej uzdolnionym uczniom i studentom w swojej gminie, którzy mogą poszczycić się szczególnymi osiągnięciami w nauce. Wsparcie finansowe ma na celu przede wszytkim pomoc i zapewnienie środków do rozwijania swoich zainteresowań i talentów.

Stypendia wręczone zostały na spotkaniu z burmistrzem Mirosławą Lehman, w którym oprócz stypendystów uczestniczyli także rodzice i nauczyciele.

Wsparcie trafiło do 17 gimnazjalistów, 5 licealistów, 3 uczniów technikum i 5 studentów. Wśród nagrodzonych dominują uczennice – jest ich aż 19, a chłopców 11.

fot. UG Kartuzy


Opublikowano w: Kartuzy
Tagi: ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Czytaj także

Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz