Martyna wyszła ze szpitala

06 kwietnia 2011r. | Drukuj

Martyna Wojciechowska  opuściła  Klinikę Chorób Tropikalnych i Pasożytniczych  Instytutu Medycyny Morskiej i Tropikalnej w Gdyni. Wiadomo już , że dziennikarka nie zaraziła się tajemniczym wirusem od orangutanów na Borneo.

fot. martynawojciewchowska.pl

Martyna Wojciechowska  opuściła szpital w Gdyni po serii specjalistycznych badań. Wiadomo, że autorka popularnego programu telewizyjnego  „Kobiet na krańcu świata” jest chora i wymaga długotrwałego leczenia, jednak lekarze nie chcą ujawniać o jaki wirus chodzi. – Najgorsze były nawracające, coraz poważniejsze infekcje, kolejne serie antybiotyków, które nie sprawiały, że czułam się lepiej – napisała na swojej stronie internetowej Martyna Wojciechowska. – Mój organizm całkowicie stracił odporność i mimo bardzo złego stanu zdrowia w ogóle nie rozpoznawał, że jest chory. Znajomi Martyny spekulowali, że pomocy trzeba będzie szukać za granicą. Ostatecznie okazało się, że diagnozę postawili specjaliści z Gdyni. – Możemy tylko powiedzieć, że przyczyną było kilka jednostek chorobowych – mówią anonimowo IMMiT.

Wiadomo jednak, że Martyna Wojciechowska nie zaraziła się tajemniczą chorobą od orangutanów na Borneo, jak donosiła prasa. „Przyczyny były inne” – mówią tajemniczo lekarze z Gdyni. Po postawieniu diagnozy wiadomo już, jak należy te choroby leczyć, więc dalszy pobyt w szpitalu jest konieczny. Dziennikarka wróciła do Warszawy.

fot. martynawojciechowska.pl

 


Opublikowano w: Trójmiasto
Tagi: , , , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Czytaj także

Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz