SOLEX z workiem medali w Lübeck

05 kwietnia 2011r. | Drukuj

31 medali zdobyli pływacy UKS 1 SOLEX Lębork w Międzynarodowych Zawodach Pływackich w Lübeck. W dniach 2-3 kwietnia na 50-metrowej pływalni odbyły się zawody, w których uczestniczyło 350 pływaków z 18 klubów z Niemiec i Polski.

W dwudniowych zmaganiach pływackich wysoką formę zaprezentowali pływacy UKS 1 SOLEX Lębork zdobywając 31 medali (12 złotych, 12 srebrnych, 7 brązowych). Doskonale zaprezentował się Piotr Renusz zdobywając 5 złotych krążków. Piotr wygrał wyścigi na dystansach 50, 100 i 200 m stylem dowolnym oraz 50 i 100 m stylem motylkowym.

SOLEX Lębork na pływalni w Lübeck. / fot. mat. klubu

Osiemnastoletnia Agata Panek była najszybszą delfinistką mityngu wygrywając wyścigi na dystansach 50, 100 i 200 m stylem motylkowym. Magdalena Wójcik wygrała wyścigi na dystansach 100 i 200 m stylem dowolnym. Złote medale zdobyli również Daniel Kołodziejski w wyścigu na 50 m stylem dowolnym i Weronika Hallmann na dystansie 200 m stylem zmiennym. Srebrne i brązowe medale zdobywali Marcin Krawczyk, Maciej Hrycyk, Marta Hrycyk, Ewa Kardas, Adrianna Panek, Aleksander Drewczyński, Krzysztof Teliczan i Dawid Tołłoczko.

Podopieczni trenera Dariusza Gromulskiego potwierdzili wysokie umiejętności i udowodnili, że można na nich liczyć w międzynarodowych imprezach pływackich.


Opublikowano w: LęborkRekreacja i sport
Tagi: ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Czytaj także

Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarzNajnowsze artykuły

Zmarł Henryk Soja, etnograf i wieloletni kierownik Muzeum Wsi Słowińskiej w Klukach
Mikołaje z Lęborka
II POMORSKI PRZEGLĄD KASZUBSKICH KOLĘD I PASTORAŁEK (on-line)
Pomorze w barwach Unii Europejskiej
Strajki szkolne na Kaszubach w latach 1906-1907.
Ponad 152 mln zł dla Pomorzan zagrożonych wykluczeniem społecznym
Bieg Charytatywny Północny Pomaga dla Hospicjum im. ks. Dutkiewicza
Ósma edycja rajdu pieszego Maczuga Stolema

Najnowsze komentarze